Kurumsal

Hakkımızda

Firez Tarım & Hayvancılık damızlık hayvan, erkek dana üretimi, süt üretimi ve kaba yem üretimi yapmak amacı ile toplam 20.000 dönümlük bir alanda kurulmuştur.

Çiftliğimizde ağırlıklı olarak simental damızlık ırkının üretilip yetiştirilmesi sağlanmaktadır. Firez Tarım & Hayvancılık Ticari tecrübelerini hayvancılık sektörü ile üretimde de göstererek ülkemize katkı sağlamayı hedeflemiştir. Bu sebeple sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek her türlü değişime uyum sağlayarak personellerini sürekli eğitmektedir.

Firez Tarım & Hayvancılık azim ve kararlılık ile yatırımlarına devam ederken, dürüstlükten, doğruluktan ve kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edecektir.

Hedefimiz

Firez Tarım & Hayvancılık çevreye ve doğraya önem vermekteyiz. İnsan kaynaklarını gözardı etmeden ve Ülkemizin değerlerini ön planda tutarak şirketimizi sektörde ön sıralara taşımak öncelikli hedefimizdir.

Kalite Yönetim Sistemi

Tarım ve hayvancılık sektöründeki ulusal ve uluslararası standartları sağlamak amacıyla Kalite Yönetim Sisteminin esasları belirlenerek uygulamaya konulmuştur.